Тести китайця. Вперше побачив ліхтар в Кротова С., за що йому велике дякую. В Коротова С. його і замовив. Отримавши ліхтар відразу планував поставити кнопку в його задню частину, тобто вибираю режим (один з трьох) і кнопкою вмикаю. Але як вияснилось це неможливо. На передню і на задню частини ліхтара надів кільця від камери різних діаметрів (щоб нецарапити - шкода новий), також ними примотав ліхтар до ружя. Щоб зручніше крутити шайбу вмикача особливо в товстих рукавицях надів на неї фторопластову шайбу (внутрішній ф30мм, зов. ф 40мм, висота 12мм) поверхню шайби подер щоб нековзала в пльцях, та зробив мітку чорним маркером. Щоб фторопластова шайба стала на своє місце довелось нагріти в кипятку. Під водою (на мою думку) такий тип вмикача виявмвсь зручнішим за звичайну кнопку:
1. Це зручно, а саме вмикнувши ліхтар на 20% потужності можна відразу переключити на 50 % і на 100%. Особливо якщо видимість постійно змінюється.
2. Ніякого клацання чи тріску!
Плавав вночі з видимістю від 2м до 5м, глибина 3 - 9м. Постійно використовував положення 20%, звісно крім мутняка. Положення 50% і 100% при хорошій видимості засліплювало очі.
Мінуси: це китаєць тобто не впевнений в його надійності, особливо що стосується герконового вмикача. Малий час роботи. Нема контролера розряду акумуляторів! І т. д.
Взагалі ліхтарем дуже задоволений.
|